Level One GVT-0300 Mini GBIC

Κωδικός ekos: 251036

Level One
Διαθεσιμότητα:

4-10 εργάσιμες ημέρες


LevelOne GVT-0300. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 1250 Mbit/s, Δίαυλος PCI: SFP. Χώρα προέλευσης: Ταϊβάν, Υπ…

Aν έχετε απορία για το πώς να αγοράσετε αυτό το προϊόν μπορείτε να διαβάσετε τον οδηγό βοήθειας.
Πληροφορίες σχετικά με τα 2 χρόνια εγγύησης ekos θα βρείτε εδώ

 48.90 Χωρίς ΦΠΑ  39.44 (Μόνο για ενδοκοινοτικές εταιρίες και φορείς που απαλλάσσονται του Φ.Π.Α.)

4-10 εργάσιμες ημέρες

LevelOne GVT-0300. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 1250 Mbit/s, Δίαυλος PCI: SFP. Χώρα προέλευσης: Ταϊβάν, Υποστηριζόμενα προϊόντα: GSW-2453 GVT-4000, Πιστοποιήσεις ISV: Class 1 Laser: EN60825-1 FDA 21: 1040.10, 1040.11. Τάση εισόδου: 3.5 V, Μέγιστη τάση: 6 V, Τάση (μέγιστη): 0,3 A. Πλάτος: 13,4 mm, Βάθος: 56,6 mm, Ύψος: 8,4 mm. Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται: 1 τεμάχια, Πλάτος συσκευασίας: 155 mm, Βάθος συσκευασίας: 50 mm

Απόδοση
SFP τύπος πομποδέκτηFiber optic
Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων1250Mbit/s
Δίαυλος PCISFP
Υποστηρίζεται ίνα πολλαπλής λειτουργίας (MMF)NAI
Υποδοχή οπτικής ίναςLC
Διάμετροι οπτικών καλωδίων που υποστηρίζονται50/125,62.5/125µm
Πρότυπο πομποδέκτη SFPSX
Μέγιστη απόσταση μεταφοράς550m
Μήκος κύματος850nm
Ισχύς Tx (ελάχ.)-9.5dBmW
Ισχύς Tx (μέγ.)-4dBmW
Προϋπολογισμός σύνδεσης8.5dB
Πρότυπο δικτύουIEEE 802.3z
Χαρακτηριστικά
Υποστήριξη hot-plugNAI
Χώρα προέλευσηςTaiwan
Υποστηριζόμενα προϊόνταGSW-2453nGVT-4000
Πιστοποιήσεις ISVClass 1 Laser: EN60825-1nFDA 21: 1040.10, 1040.11
Διαχείρηση ενέργειας
Τάση εισόδου3.5V
Μέγιστη τάση6V
Τάση (μέγιστη)0.3A
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας0 – 70°C
Εύρος υγρασίας λειτουργίας5 – 90%
Βάρος και διαστάσεις
Πλάτος13.4mm
Βάθος56.6mm
Ύψος8.4mm
Πακέτα δεδομένων
Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται1τεμάχια
Πλάτος συσκευασίας155mm
Βάθος συσκευασίας50mm
Ύψος συσκευασίας230mm
Κωδικός προϊόντος: 251036 Κατηγορία:

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε τον ιστότοπο, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. περισσότερες πληροφορίες

Οι ρυθμίσεις cookie σε αυτόν τον ιστότοπο έχουν οριστεί να "επιτρέπουν τα cookie" για να σας προσφέρουν την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης.
Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο ή κάνετε κλικ στο "Αποδοχή" παρακάτω, τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο